Gazeta Si
Gazeta Si 17 Nov 2019
0

Up next

Ushtria del ne rruge
21 Mar 2020
Ushtria del ne rruge
Gazeta Si · 2 Shikime

Një flamur kombëtar për çdo tifoz, “Kuqezinjtë” nisin festën që në rrugë

3 Shikime
In Lajme

Tifozët “Kuqezinj” kanë nisur që prej mesditës festën që i paraprin takimit të fundit për eliminatoret e Euro2020.

Shqipëria nuk ka asnjë mundësi që të kualifikohet dhe ndeshja ndaj Francës është sa për statistikë. Por, kjo nuk ka qenë aspak pengesë që 22 mijë biletat të shterojnë me shpejtësi për këtë takim, ndërkohë që rreth orës 19:00 tifozët iu drejtuan stadiumit “Air Albania”.

Para fillimit të takimit do të ketë një ceremoni përurimi, që pritet të zgjasë rreth 15 minuta. Si pjesë e koreografisë së kësaj ceremonie, por edhe përgjatë ndeshjes në të gjitha shkallët e stadiumit është shpërndarë nga një flamur kombëtar.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Ushtria del ne rruge
21 Mar 2020
Ushtria del ne rruge
Gazeta Si · 2 Shikime