Up next

Niveli i prurjeve në lumin Vjosa përmbyti disa zona në Fier dhe Vlorë

17 Shikime· 13 Dec 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Niveli i prurjeve në lumin Vjosa përmbyti disa zona në Fier dhe Vlorë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next