Up next

Nis në Shqipëri stërvitja më e madhe e vitit "Defender Europe 2023"

13 Shikime· 22 May 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Ka nisur në Shqipëri stërvitja më e madhe
ushtarake në Europë “Defender Europë 2023”. rreth 24 mijë trupa dhe mjete ushtarake
amerikane, shqiptare dhe partnere kanë zbarkuar në Sheshin “Nënë Tereza”, në stërvitjen
më të madhe të vitit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next