Gazeta Si
Gazeta Si 17 Jan 2020
0

Up next

Masat kufizuese mbeten në fuqi, MSH publikon planin për përballimin e shtimit të rasteve
23 Jun 2020
Masat kufizuese mbeten në fuqi, MSH publikon planin për përballimin e shtimit të rasteve
Gazeta Si · 4 Shikime

Nis heqja e depozitave, por banorët mbeten pa ujë

6 Shikime

<!-- wp:paragraph -->
<p>Disa minuta më parë në Njësinë Bashkiake numër 5, banorët e një pallati janë konfliktuar me policinë bashkiake, pasi këta të fundit kanë tentuar të heqin disa prej depozitave që ndodhen në tarracën e pallatit, ndërkohë që banorët kanë mbetur pa ujë.</p>
<!-- /wp:paragraph -->

<!-- wp:paragraph -->
<p>Sipas Klajdi Toska, një banor i këtij pallati që është konfliktuar me punonjësit dhe ka ngelur pa ujë momentalisht, personat që kishin ardhur në pallat për të hequr depozitat nuk kishin një vendim të shkruar dhe ishin të pa identifikuar.</p>
<!-- /wp:paragraph -->

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Masat kufizuese mbeten në fuqi, MSH publikon planin për përballimin e shtimit të rasteve
23 Jun 2020
Masat kufizuese mbeten në fuqi, MSH publikon planin për përballimin e shtimit të rasteve
Gazeta Si · 4 Shikime