Up next

Në Tiranë vijojnë reshjet dhe përmbytjet

2 Shikime· 11/04/23
Gazeta Si
Gazeta Si
Subscribers
0

⁣Edhe pse me
intensitet më të ulët, në Tiranë vazhdojnë reshjet e shiut, duke shkaktuar vështirësi
për të kaluar në disa rrugë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next