Gazeta Si
Gazeta Si 13 Aug 2019
0

Up next

Cakaj mban vizitën e parë në Kosovë, takime me Kurtin, Thaçin dhe Osmanin
19 Feb 2020
Cakaj mban vizitën e parë në Kosovë, takime me Kurtin, Thaçin dhe Osmanin
Gazeta Si · 2 Shikime

Në brendësi të veturës së parë të garave që është vetë lëvizëse

32 Shikime

Roborace është konkursi i parë në botë për ekipet e makinave vetë lëvizëse. Është një platformë e re për markat, organizatat dhe individët që të testojnë zhvillimin e sistemeve të tyre të automatizuar të makinave të garave. Secili prej ekipeve përmban një programues përgjegjës për personalizimin e logaritmeve brenda softuerit të vetë drejtimit që, kontrollon automjetet autonome./BusinessInsider/

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Cakaj mban vizitën e parë në Kosovë, takime me Kurtin, Thaçin dhe Osmanin
19 Feb 2020
Cakaj mban vizitën e parë në Kosovë, takime me Kurtin, Thaçin dhe Osmanin
Gazeta Si · 2 Shikime