Up next

⁣Momenti kur e ëma takon Endri Dumanin, fëmijën e rikthyer nga Siria

33 Shikime· 27 Oct 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Endri Dumani ishte njëri prej fëmijëve të rikthyer nga kampi Al Hol në Siri me avionin e fluturimit të Kryeministrit Edi Rama nga Libani për në Tiranë.

Në Shqipëri, ai u prit nga e ëma dhe familjarë të tjerë të tij.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next