Up next

Momenti i vrasjes së biznesmenit në Shëngjin. Autori e përshëndet dhe i qëllon.

52 Shikime· 20 Apr 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Ky është momenti tronditës i vrasjes së biznesmenit Ardian
Nikulaj mesditën e së mërkurës, ngjarje e cila vijon të mbetet pa autor. Sikurse
duket në këtë video të plotë, autori futet qetësisht në lokal dhe qëllon me
armë 7 herë Nikulajn dhe më pas largohet.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next