Mirdita shtegtim në tokën e Pirustëve

734 Shikime· 18 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Po aq e egër e njëherazi e magjishme me luginat dhe shpatet e thyera, kjo krahinë e ndodhur jo shumë larg Tiranës, fsheh thesare të paçmuara, teksa shtegton drejt kësaj toke, të mbushur me mite e legjenda. Në këtë udhëtim tonin të fundjavës për “Gazetën Si”, do të flasim për këtë tokë; tokën e Pirustëve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By