Gazeta Si
Gazeta Si 18 May 2019
0

Up next

Deti “gëlltit” tokën me 8 banesa në Norvegji
04 Jun 2020
Deti “gëlltit” tokën me 8 banesa në Norvegji
Gazeta Si · 8 Shikime

Mirdita shtegtim në tokën e Pirustëve

721 Shikime

Po aq e egër e njëherazi e magjishme me luginat dhe shpatet e thyera, kjo krahinë e ndodhur jo shumë larg Tiranës, fsheh thesare të paçmuara, teksa shtegton drejt kësaj toke, të mbushur me mite e legjenda. Në këtë udhëtim tonin të fundjavës për “Gazetën Si”, do të flasim për këtë tokë; tokën e Pirustëve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Deti “gëlltit” tokën me 8 banesa në Norvegji
04 Jun 2020
Deti “gëlltit” tokën me 8 banesa në Norvegji
Gazeta Si · 8 Shikime