Up next

Militantët e Bashës kanosin dhe fyejnë deputetët që braktisën mbledhjen në PD

11 Shikime· 07 Jun 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Militantët e Bashës kanosin dhe fyejnë deputetët që braktisën mbledhjen në PD

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next