Up next

Meta SI RAMAFORMA E LA VENDIN PA GJYKATË KUSHTETUESE Ndryshimet kushtetuese të.mp4

58 Shikime· 16 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Presidenti Meta ka postuar nje video me te cilen akuzon kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Komisionit te Ligjeve, Ulsi Manja se kane kercenuar anetaret e Keshillit te Emerimeve ne Drejtesi duke bere qe te mos caktohen anetaret e rinj te Gjykates Kushtetuese.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next