Gazeta Si
Gazeta Si 16 Jul 2019
0

Up next

Ndryshimet Klimatike
21 Nov 2019
Ndryshimet Klimatike
Gazeta Si · 1 Shikime

Meta SI RAMAFORMA E LA VENDIN PA GJYKATË KUSHTETUESE Ndryshimet kushtetuese të.mp4

34 Shikime
In Lajme

Presidenti Meta ka postuar nje video me te cilen akuzon kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Komisionit te Ligjeve, Ulsi Manja se kane kercenuar anetaret e Keshillit te Emerimeve ne Drejtesi duke bere qe te mos caktohen anetaret e rinj te Gjykates Kushtetuese.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Ndryshimet Klimatike
21 Nov 2019
Ndryshimet Klimatike
Gazeta Si · 1 Shikime