Gazeta Si
Gazeta Si 22 May 2019
0

Up next

Meta: KE, nga komision teknik u kthye në komision politik. S’i meritonim negociatat
27 Oct 2019
Meta: KE, nga komision teknik u kthye në komision politik. S’i meritonim negociatat
Gazeta Si · 4 Shikime

Meta reagimi i fort per reformen ne drejtesi.mp4

49 Shikime
In Lajme

Deklarata e presidenti Meta mbi Reformen ne Drejtesi dhe rezervat qe shfaq per ecurine dhe mungesen e Gjykates Kushtetuese.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Meta: KE, nga komision teknik u kthye në komision politik. S’i meritonim negociatat
27 Oct 2019
Meta: KE, nga komision teknik u kthye në komision politik. S’i meritonim negociatat
Gazeta Si · 4 Shikime