Up next

⁣Meta, Rama e Veliaj përkujtojnë Ditën e Çlirimit

19 Shikime· 29 Nov 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Presidenti Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe
kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj vendosën kurora me lule në monumentin “Nëna
Shqipëri” në nderim të dëshmorëve me rastin e Ditës së Çlirimit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next