Up next


⁣Meta, Rama e Veliaj përkujtojnë Ditën e Çlirimit

13 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Nov 2020 / In Lajme

Presidenti Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe
kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj vendosën kurora me lule në monumentin “Nëna
Shqipëri” në nderim të dëshmorëve me rastin e Ditës së Çlirimit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next