Gazeta Si
Gazeta Si 07 Sep 2019
0

Up next

Meta: Nuk pyes partitë! Sapo të miratohet Kodi shpall datën e zgjedhjeve parlamentare
29 May 2020
Meta: Nuk pyes partitë! Sapo të miratohet Kodi shpall datën e zgjedhjeve parlamentare
Gazeta Si · 2 Shikime

Meta, mesazh paktit Rama-Basha

25 Shikime
In Lajme

Presidenti Ilir Meta e nisi ditën si “kryetar” i LSI-së në rrjetet sociale, ku u kthye 11 vite pas në kohë për të risjellë e rikujtuar me anë të një videoje kundërshtimin që i ka bërë në atë kohë marrëveshjes e 21 prillit 2008 Berisha-Rama, që ndryshoi Kushtetutën dhe bashkë me të edhe sistemin zgjedhor, duke kaluar nga ai mazhoritar në atë proporcional rajonal.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Meta: Nuk pyes partitë! Sapo të miratohet Kodi shpall datën e zgjedhjeve parlamentare
29 May 2020
Meta: Nuk pyes partitë! Sapo të miratohet Kodi shpall datën e zgjedhjeve parlamentare
Gazeta Si · 2 Shikime