Up next

Meta kujton 2 marsin: Kur Qeveria ka frikë nga populli...

41 Shikime· 12 Mar 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Meta kujton 2 marsin: Kur Qeveria ka frikë nga populli...

Kreu i shtetit kthehet një vit pas në kohë, duke risjellë pamjet nga mitingu i 2 marsit të vitit të kaluar për të përcjellë me zë dhe figurë dhe ndoshta për t’i rikujtuar popullit dhe Qeverisë një mesazh të përcjellë në atë kohë.

“Kur populli ka frikë nga qeveria aty ka tirani. Kur qeveria ka frikë nga populli, aty ka liri! Aty ka drejtësi!”, thotë Meta.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next