Gazeta Si
Gazeta Si 19 Feb 2020
0

Up next

Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
13 Jul 2020
Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
Gazeta Si · 1 Shikime

Meta: Kemi një problem të madh

4 Shikime
In Lajme

Presidenti Ilir Meta tha se në Fletoren Zyrtare Presidenca nuk po gjen botimin mbi bazën e të cilit Parlamenti mori si të mirëqënë emërimin e Arta Vorpsit si anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Ai tha se Presidenca e ka të qartë se për ëfarë bëhet fjalë, por dokumenti zyrtar i nevojitej për t’i shpjeguar Venecias gjithë sa ka ndodhur.

Për këtë arsye, Meta tha se Presidenca i ka nisur një shkresë Qendrës së Botimeve Zyrtare duke i kërkuar informacion dhe se kjo qendër nuk i kishte kthyer përgjigje brenda 48 orëve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
13 Jul 2020
Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
Gazeta Si · 1 Shikime