Gazeta Si
Gazeta Si 19 Feb 2020
0

Up next

Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
13 Jul 2020
Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
Gazeta Si · 1 Shikime

Meta fton qytetarë në shesh

5 Shikime
In Lajme

Presidenti Ilir Meta ftoi qytetarët që pasditen e 2 marsit t’i bashkohen në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, ku tha se do të firmosë dekretin e parë kundër atij që e quan ‘grusht shteti’.

“Më 2 mars do të firmos dekretin e parë kundër grushtit të shtetit para popullit shqiptar në bulevard në një besëlidhje për të shpartalluar regjimin e oligarkëve dhe mafiozëve, që kanë shndërruar vendin në një qendër të pastrimit të parave, bazë operacionale e krimit të organizuar kombëtar dhe ndërkombëtar. Më 2 mars ju presim të gjithëve pasdite në Bulevard, falë popullit shqiptar nuk do të ketë vetëm një institucion që mbron Kushtetutën”, deklaroi ai.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
13 Jul 2020
Komisioni “Meta” mbyll hetimet. Brenda javës raporti paraprak
Gazeta Si · 1 Shikime