Up next

Mesazhi i Ambasadorit të ri gjerman në Tiranë, Peter Zingraf

64 Shikime· 23 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Zingraf e merr detyrën pak para vendimmarrjes së radhës të Këshillit Europian sa i takon çështjes së negociatave. Gjermania vetë nuk përfshihet tek vendet bllokuese, por kërkon me ngulm thellimin e reformave, sidomos të atyre që kanë të bëjnë me sundimin e ligjit dhe ndëshkimin e korrupsionit në nivele të larta e krimit të organizuar.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next