Gazeta Si
Gazeta Si 23 Aug 2019
0

Up next

Mesazhi i mjekut Harxhi: Të gjithë kemi përgjegjësitë tona
28 Jun 2020
Mesazhi i mjekut Harxhi: Të gjithë kemi përgjegjësitë tona
Gazeta Si · 2 Shikime

Mesazhi i Ambasadorit të ri gjerman në Tiranë, Peter Zingraf

47 Shikime
In Lajme

Zingraf e merr detyrën pak para vendimmarrjes së radhës të Këshillit Europian sa i takon çështjes së negociatave. Gjermania vetë nuk përfshihet tek vendet bllokuese, por kërkon me ngulm thellimin e reformave, sidomos të atyre që kanë të bëjnë me sundimin e ligjit dhe ndëshkimin e korrupsionit në nivele të larta e krimit të organizuar.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Mesazhi i mjekut Harxhi: Të gjithë kemi përgjegjësitë tona
28 Jun 2020
Mesazhi i mjekut Harxhi: Të gjithë kemi përgjegjësitë tona
Gazeta Si · 2 Shikime