Up next

Merr flakë kati i tretë i një pallati, 4 fëmijët të asfiksuar

41 Shikime· 14 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Kati i tretë i një pallati në fshatin Zallë të Fushë-Krujës është, përfshirë nga një zjarr i fuqishëm gjatë mëngjesit të sotëm. Zjarri ka rënë në një nga hyrjet e këtij kati dhe më pas është shpërndarë në të gjithë katin, pasi çatia e tij ishte tepë vjetër. Ka pasur dhe 4 fëmije të asfiksuar dhe ka ndërhyrë shërbimi i urgjencës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next