Up next

Merr flakë kati i tretë i një pallati, 4 fëmijët të asfiksuar

42 Shikime· 14 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Zjarri ka shkaktuar djegien e 4 hyrjeve dhe
tashmë banorët kanë mbetur në qiell të hapur. Për shuarjen e zjarrit, janë
angazhuar zjarrëfiksja e Krujës dhe ajo e Vorës. Dhe pse ndërhyrja e zjarrëfiksve
ka qenë e shpejtë ka qenë e pamundur të evitohej.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next