Gazeta Si
Gazeta Si 14 Sep 2019
0

Up next

Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
06 Nov 2019
Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
Gazeta Si · 1 Shikime

Merr flakë kati i tretë i një pallati, 4 fëmijët të asfiksuar

15 Shikime
In Lajme

Kati i tretë i një pallati në fshatin Zallë të Fushë-Krujës është, përfshirë nga një zjarr i fuqishëm gjatë mëngjesit të sotëm. Zjarri ka rënë në një nga hyrjet e këtij kati dhe më pas është shpërndarë në të gjithë katin, pasi çatia e tij ishte tepë vjetër. Ka pasur dhe 4 fëmije të asfiksuar dhe ka ndërhyrë shërbimi i urgjencës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
06 Nov 2019
Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
Gazeta Si · 1 Shikime