Gazeta Si
Gazeta Si 14 Sep 2019
0

Up next

Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
06 Nov 2019
Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
Gazeta Si · 1 Shikime

Merr flakë kati i tretë i një pallati, 4 fëmijët të asfiksuar

19 Shikime
In Lajme

Zjarri ka shkaktuar djegien e 4 hyrjeve dhe
tashmë banorët kanë mbetur në qiell të hapur. Për shuarjen e zjarrit, janë
angazhuar zjarrëfiksja e Krujës dhe ajo e Vorës. Dhe pse ndërhyrja e zjarrëfiksve
ka qenë e shpejtë ka qenë e pamundur të evitohej.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
06 Nov 2019
Makina e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në flakë pak pas atenatit të 9 shtatorit 2011
Gazeta Si · 1 Shikime