Gazeta Si
Gazeta Si 10 Jun 2019
0

Up next

Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
01 May 2020
Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
Gazeta Si · 5 Shikime

Me udhëzime të reja, kombëtarja fokusohet te Moldavia

42 Shikime
In Sport

Humbja me Islandën në atë formë la një shije shumë të keqe tek të gjithë. Edhe futbollistët në prononcimet e tyre pas ndeshjes u shpreh shumë të zhgënjyer për rezultatin. Por duke nisur nga pasditja e së dielës ekipi i Rejas zbritur në fushën stërvitore në qytetin e Durrësit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
01 May 2020
Covid-19, 9 raste të reja dhe kaq të shëruar në 24 orët e fundit
Gazeta Si · 5 Shikime