Gazeta Si
Gazeta Si 02 Mar 2020
0

Up next

Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
25 Jul 2020
Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
Gazeta Si · 1 Shikime

Mbi 75 mijë emigrantë në dyert e Greqisë, policia i ndal me gaz lotsjellës në kufi

3 Shikime
In Lajme

Më shumë se 76,000 migrantë lanë Turqinë dhe u drejtuan për në Greqi ndërsa policia ngriti barrikada me tela me gjemba në vendkalimet kufitare dhe sulmoi me gaz lotësjellës turmën.
Emigrantët, mes të cilëve kishte edhe nëna të reja me foshnje në krah, kanë kaluar nëpër lum në Kastanitë, në kufirin Greqi-Turqi, ndërsa të paktën 500 persona në shtatë anije kanë mbërritur në ishujt Lesbos, Samos dhe Chios në Greqi.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
25 Jul 2020
Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
Gazeta Si · 1 Shikime