Up next

Marrëveshje Rama-Basha? Deputetët e rinj i tremben, PS e mohon

82 Shikime· 16 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Hamendësimet e vakta që kanë qarkulluar në disa media për një marrëveshje mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u ngritën si shqetësime konkrete nga ana e deputetëve të rinj të opozitës, përkatësisht nga Ralf Gjoni i dalë nga listat e LSI-së dhe Rudina Hajdari që refuzoi vendimin e PD-së për djegien e mandatit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next