Gazeta Si
Gazeta Si 16 May 2019
0

Up next

Rama s’komenton draftin e opozitës: Të diskutohet në Këshill
28 Sep 2020
Rama s’komenton draftin e opozitës: Të diskutohet në Këshill
Gazeta Si · 2 Shikime

Marrëveshje Rama-Basha? Deputetët e rinj i tremben, PS e mohon

63 Shikime
In Lajme

Hamendësimet e vakta që kanë qarkulluar në disa media për një marrëveshje mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u ngritën si shqetësime konkrete nga ana e deputetëve të rinj të opozitës, përkatësisht nga Ralf Gjoni i dalë nga listat e LSI-së dhe Rudina Hajdari që refuzoi vendimin e PD-së për djegien e mandatit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama s’komenton draftin e opozitës: Të diskutohet në Këshill
28 Sep 2020
Rama s’komenton draftin e opozitës: Të diskutohet në Këshill
Gazeta Si · 2 Shikime