Up next

Magjia e borës në Fushë Studen

11 Shikime· 04/21/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Media

⁣Ulja e menjëhershme e temperaturave ka bërë që fshati turistik Fushë-Studën në Librazhd, të zgjohet në pushtetin dhe magjinë e reshjeve të dëborës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next