Up next


“Lulushi”, kështu e quante Ilir Meta Lulzim Bashën në 2017

57 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 13 Jun 2019 / In Lajme

Si President i zgjedhur, Ilir Meta drejtoi fushatën e LSI-së në 2017. Ai e cilësonte Lulzim Bashën si politikan pa shtyllë kurrizore dhe deklaronte se marrëveshja e 17 majit ishte fundi i politik i kryetarit të PD.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next