Gazeta Si
Gazeta Si 04 May 2019
0

Up next

Kurti nis vizitën zyrtare në Tiranë, pas Ramës shtrëngon duart me Gent Cakajn
11 Feb 2020
Kurti nis vizitën zyrtare në Tiranë, pas Ramës shtrëngon duart me Gent Cakajn
Gazeta Si · 2 Shikime

LSI prezanton platformën, Kryemadhi: Stabilokracia në Tiranë, trazon rajonin

53 Shikime
In Lajme

Lëvizja Socialiste për Integrim prezantoi platformën e saj qeverisëse në Konventën Kombëtare të kësaj të shtune. Monika Kryemadhi thotë se LSI nuk premton parajsën dhe as zgjidhje fantapolitike që bëhen për të rrëmbyer vota.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Kurti nis vizitën zyrtare në Tiranë, pas Ramës shtrëngon duart me Gent Cakajn
11 Feb 2020
Kurti nis vizitën zyrtare në Tiranë, pas Ramës shtrëngon duart me Gent Cakajn
Gazeta Si · 2 Shikime