Up next

Ky është ‘heroi’ që vendosi ndeshjen Liverpul-Barcelona (VIDEO)

90 Shikime· 08 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Djali që qëndronte te reklamat, pas krosimit të bllokuar të Arnold e dha topin për mbrojtësin anglez shumë shpejt. Sipas medieve britanike kjo shpejtësi me të cilën ai dha topin që mbante në duar, për të marrë më pas tjetrin që kishte dalë jashtë, bëri diferencën. Barcelona nuk ishte kthyer siç duhej në zonë dhe katalanasit nuk ishin mirë të pozicionuar. Aleksandër Arnold, e vuri re një gjë të tillë dhe më pas bëri atë veprim që tashmë ka hyrë në historinë e Champions.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next