Gazeta Si
Gazeta Si 08 May 2019
0

Up next

Video - Koronavirusi, qyteza italiane vendoset në karantinë
22 Feb 2020
Video - Koronavirusi, qyteza italiane vendoset në karantinë
Gazeta Si · 2 Shikime

Ky është ‘heroi’ që vendosi ndeshjen Liverpul-Barcelona (VIDEO)

73 Shikime
In Sport

Djali që qëndronte te reklamat, pas krosimit të bllokuar të Arnold e dha topin për mbrojtësin anglez shumë shpejt. Sipas medieve britanike kjo shpejtësi me të cilën ai dha topin që mbante në duar, për të marrë më pas tjetrin që kishte dalë jashtë, bëri diferencën. Barcelona nuk ishte kthyer siç duhej në zonë dhe katalanasit nuk ishin mirë të pozicionuar. Aleksandër Arnold, e vuri re një gjë të tillë dhe më pas bëri atë veprim që tashmë ka hyrë në historinë e Champions.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Koronavirusi, qyteza italiane vendoset në karantinë
22 Feb 2020
Video - Koronavirusi, qyteza italiane vendoset në karantinë
Gazeta Si · 2 Shikime