Gazeta Si
Gazeta Si 13 Sep 2019
0

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime

Kushtet e vendosura nga Bundestagu gjerman në 2016 (Video e marrë nga Top Channel)

18 Shikime
In Lajme

Kushtet lidheshin me reformën në drejtësi, luftën kundër korrupsionit, sidomos në nivelet e larta, krimit të organizuar dhe të drogës dhe reformën zgjedhore sipas rekomandimeve të OSBE/ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 2017-ës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime