Gazeta Si
Gazeta Si 13 Jun 2019
0

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 3 Shikime

Kur Lulzim Basha sulmonte Ilir Metën

53 Shikime
In Lajme

Kreu i PD-së e cilësonte “tregtar të Venedikut” Ilir Metën gjatë fushatës elektorale të 2017 dhe zgjedhjen e tij si President, pazar të Republikës së Vjetër.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 3 Shikime