Up next


Kur Lulzim Basha sulmonte Ilir Metën

56 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 13 Jun 2019 / In Lajme

Kreu i PD-së e cilësonte “tregtar të Venedikut” Ilir Metën gjatë fushatës elektorale të 2017 dhe zgjedhjen e tij si President, pazar të Republikës së Vjetër.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next