Gazeta Si
Gazeta Si 13 Jun 2019
0

Up next

Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
11 Dec 2019
Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
Gazeta Si · 1 Shikime

Kur Ilir Meta sulmonte Bashën e Ramën

52 Shikime
In Lajme

Si President i zgjedhur, Ilir Meta drejtoi fushatën e LSI-së në 2017. Ai e cilësonte Lulzim Bashën si politikan pa shtyllë kurrizore dhe deklaronte se marrëveshja e 17 majit ishte fundi i politik i kryetarit të PD.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
11 Dec 2019
Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit
Gazeta Si · 1 Shikime