Up next

Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018

60 Shikime· 19 May 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ajo që kryebashkiaku Erion Veliaj prezantoi para Këshillit Bashkiak ishte përmbledhja e video-prezantimit të godinës së teatrit të ri kombëtar në mars të 2018 nga ana e arkitektit danez, Bjarke Ingels dhe në prani të Kryeministrit Edi Rama.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next