Gazeta Si
Gazeta Si 19 May 2020
0

Up next

Interpelanca për Teatrin, Rama përgjigjet me gjuhën e artistëve
28 May 2020
Interpelanca për Teatrin, Rama përgjigjet me gjuhën e artistëve
Gazeta Si · 2 Shikime

Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018

30 Shikime
In Lajme

Ajo që kryebashkiaku Erion Veliaj prezantoi para Këshillit Bashkiak ishte përmbledhja e video-prezantimit të godinës së teatrit të ri kombëtar në mars të 2018 nga ana e arkitektit danez, Bjarke Ingels dhe në prani të Kryeministrit Edi Rama.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Interpelanca për Teatrin, Rama përgjigjet me gjuhën e artistëve
28 May 2020
Interpelanca për Teatrin, Rama përgjigjet me gjuhën e artistëve
Gazeta Si · 2 Shikime