Up next

Kryetari i Prishtines njofton vendimin se Prishtina shpallet vend mikprites i Lojerave Mesdhetare

12 Shikime· 09/08/23
Gazeta Si
Gazeta Si
Subscribers
0
In Other

⁣Kosova do të jetë vendi organizator i Lojërave Mesdhetare 2030, arritje kjo historike për “dardanët”, të cilët në këtë mënyrë afirmohen jo pak në arenën ndërkombëtare të sportit. ⁣Për këtë arritje një koment të shkurtër e bëri dhe Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, i cili e konsideroi arritje historike shpalljen e Kosovës, vend organizator të Lojërave Mesdhetare 2030.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next