Up next

Kryeministri Edi Rama në samitin BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel

3 Shikime· 12/13/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga pritja që i është bërë në Bruskel në kuadër të samitit BE-Ballkani Perëndimor. Ai është pritur nga Pedro Sanchez, kryeministri i Spanjës që aktualisht mban presidencën e Bashkimit Europian, presidentja e KE, Ursula Von der Leyen dhe presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next