Up next

Kryemadhi mbërrin në mbledhjen e Komitetit Drejtues të PL-së,

10 Shikime· 04/19/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣Partia e Lirisë do të mbledhë sot pasdite Komitetin Drejtues Kombëtar pas përplasjeve në parti dhe revolucionit që ka nisur Ilir Meta për të larguar tradhtarët.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next