Up next

⁣Krimi në familje në Tiranë, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

22 Shikime· 30 Aug 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Dy persona kanë gjetur vdekjen në rrugën "Islam Alla" në Tiranë, që lidh Rrugën e Kavajës me Rrugën Myslym Shyri.

Nga të shtënat dyshohet se autori është një burrë që ka qëlluar për vdekje vëllanë dhe kunatën e tij.

Nga informacionet e para, ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të një agjencie turistike.

Policia nuk ka dalë ende me një informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next