Up next

Kosovë, aksion kundër krimit në veri, plagosen 3 policë

60 Shikime· 28 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Tre efektivë të Policisë së Kosovës të plagosur dhe mbi 20 persona të arrestuar është bilanci i deritanishëm i operacionit të beftë të ndërmarrë nga ana e autoriteteve të Prishtinës në Mitrovicën Veriore në orët e para të ditës së martë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next