Gazeta Si
Gazeta Si 28 May 2019
0

Up next

Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
24 Feb 2020
Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
Gazeta Si · 1 Shikime

Kosovë, aksion kundër krimit në veri, plagosen 3 policë

43 Shikime
In Lajme

Tre efektivë të Policisë së Kosovës të plagosur dhe mbi 20 persona të arrestuar është bilanci i deritanishëm i operacionit të beftë të ndërmarrë nga ana e autoriteteve të Prishtinës në Mitrovicën Veriore në orët e para të ditës së martë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
24 Feb 2020
Vaksina kundër koronavirusit kërkon 1 vit kohë, eksperti: Virus për të luftuar koronavirusin
Gazeta Si · 1 Shikime