Up next

Koronavirusi ka boshatisur Tiranën

28 Shikime· 19 Mar 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në ditët e zakonshme përgjatë këtij orari rrugët dhe sheshi “Skënderbej” do të ishte i mbushur nga njerëzit dhe makinat, por përhapja e koronavirusit të ri ka bërë që të jenë të paktë qytetarët të cilët kanë dalë nëpër rrugë dhe prej ditësh tashmë nuk ka trafik nga makinat dhe autobusit. Në video tregohet pamja e rrugëve kryesore të kryeqytetit, të cilat janë pothuajse të boshatisura.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next