Up next

Konfrontimet e policisë me deputetët dhe njërin prej banorëve

75 Shikime· 17 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Banorët e zonës së quajtur Bregu i Lumit, prej ditësh protestojnë për të ndaluar prishjen e shtëpive të tyre. Edhe ditën e sotme, ata janë konfrontuar me forcat e policisë por në mbështetje të tyre kanë qenë edhe ish deputetët e Partisë Demokratike.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next