Gazeta Si
Gazeta Si 17 Apr 2019
0

Up next

PS rrëzon Komisionerin e Mbrojtjes nga Diskriminimi për depolitizimin e Policisë së Burgjeve
08 Jun 2020
PS rrëzon Komisionerin e Mbrojtjes nga Diskriminimi për depolitizimin e Policisë së Burgjeve
Gazeta Si · 2 Shikime

Konfrontimet e policisë me deputetët dhe njërin prej banorëve

62 Shikime
In Lajme

Banorët e zonës së quajtur Bregu i Lumit, prej ditësh protestojnë për të ndaluar prishjen e shtëpive të tyre. Edhe ditën e sotme, ata janë konfrontuar me forcat e policisë por në mbështetje të tyre kanë qenë edhe ish deputetët e Partisë Demokratike.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

PS rrëzon Komisionerin e Mbrojtjes nga Diskriminimi për depolitizimin e Policisë së Burgjeve
08 Jun 2020
PS rrëzon Komisionerin e Mbrojtjes nga Diskriminimi për depolitizimin e Policisë së Burgjeve
Gazeta Si · 2 Shikime