Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jul 2019
0

Up next

Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e 16
17 Jun 2019
Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e 16
Gazeta Si · 54 Shikime

Komisionier mbushja e votave PD.mp4

62 Shikime
In Lajme

Provë filmike në një qendër votimi në Kavajë, ku komisioneri mbush kutitë dhe plotëson fletët me ID-të e emigrantëve. Video eshte publikuar nga PD si pjese e denoncimit per mbushjen e fleteve te votimit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e 16
17 Jun 2019
Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e 16
Gazeta Si · 54 Shikime