Gazeta Si
Gazeta Si 22 May 2019
0

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 2 Shikime

Kombëtarja nis punën për ndeshjet e qershorit nga Durrësi

49 Shikime
In Sport

Nën drejtimin e trajnerit, Edi Reja, kombëtarja shqiptare e futbollit ka nisur këtë të mërkurë punën përgatitore për dy ndeshjet e radhës eliminatore të kampionatit europian. Për sfidat me Islandën dhe Moldavinë, ekipi kuqezi e ka nisur punën shumë shpejt. Si rrallë herë më parë, nga tekniku Reja janë thirrur një grup lojtarësh të përzgjedhur nga grupi i ekipit A, që kanë mbyllur kampionatet e tyre dhe lojtarë nga ekipi “Shpresa” që në një të ardhme të afërt mund t’i bashkohen kombëtares.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
10 Jul 2020
Basha: Pakti i 5 qershorit u prish, Rama më ofroi postin e Kryeministrit, ai president
Gazeta Si · 2 Shikime